Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie
Diagnostyki Ultrasonograficznej:
  • USG genetyczne
  • USG II i III trymestru ciąży
  • USG 3D/4D
  • USG Doppler
  • USG ginekologiczne
Bełchatów, ul. Nehrebeckiego 43
Rejestracja telefoniczna:  885 230 500

Dzięki nam po raz pierwszy zobaczysz wyraźny obraz swojego maleństwa jak również będziesz miała pewność, że Twoje dziecko rozwija się prawidłowo...
USG – najważniejsze badanie dla przyszłej mamy

USG w ciąży wykonuje się przynajmniej trzykrotnie. Badanie USG jest proste, bezbolesne i bezpieczne. Dzięki USG zobaczysz swoje dziecko, zanim się urodzi, poznasz jego płeć oraz upewnisz się, że ciąża rozwija się prawidłowo.

 g3.jpg 1am.jpg 20140710aa.jpg 20140731dd.jpg buzia 33-m.jpg 20131208.jpg 20141030f.jpg 20140626a.jpg 

Precyzyjne badania, pewna diagnoza

Jak budować więź z nienarodzonym dzieckiem?

Relacja między rodzicami i dzieckiem ma swój początek bardzo wcześnie zanim jeszcze pojawi się ono na świecie. Zajście kobiety w ciążę i perspektywa pojawienia się dziecka sprawia, że myśli i uczucia związane z tym faktem bardzo silnie wpływają na życie przyszłych rodziców. Próbują oni bowiem wyobrazić sobie jakie będzie ich dziecko, formułują pierwsze wobec niego nadzieje, a czasem i oczekiwania. Dotyczy to najczęściej płci , jego wyglądu, zdolności, podobieństwa do innych członków rodziny.

Następnym ważnym wydarzeniem jest obraz dziecka w trakcie badania USG. Jest to moment istotny, bo ich nienarodzona jeszcze pociecha staje się bardzo realnie istniejącą osóbką, o której mają już pewne informacje, wyobrażenia. Badanie pozwala bowiem na zidentyfikowanie płci, obserwowanie zachowań dziecka jak również dzięki technice obrazowania 3D/4D ułatwia nawiązanie więzi emocjonalnej między nienarodzonym dzieckiem a przyszłymi rodzicami...

 

 

Wszystkie badania prowadzone są przez lekarzy certyfikowanych przez FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Sekcję Ultrasonografii PTG.