Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie
Diagnostyki Ultrasonograficznej:
  • USG genetyczne
  • USG II i III trymestru ciąży
  • USG 3D/4D
  • USG Doppler
  • USG ginekologiczne
Bełchatów, ul. Nehrebeckiego 43
Rejestracja telefoniczna:  885 230 500

Dzięki nam po raz pierwszy zobaczysz wyraźny obraz swojego maleństwa jak również będziesz miała pewność, że Twoje dziecko rozwija się prawidłowo...
USG 3D/4D

 b.jpg

 buzia 33.jpg

 20140731.jpg

 20131208.jpg

 Galeria Zdjęć

Skip Navigation Links > Start >

Aparat USG

GE Voluson S8 - 3D/4D Expert

echographe-voluson-s8.jpg

Aparat Voluson S8 jest światową nowością na rynku profesjonalnych urządzeń diagnostyki medycznej. Dzięki zaawansowanej technologii pozwala na najwyższą jakość obrazowania.


Aparat wyposażony jest w monitor o rozdzielczości HD o jakości podlegającej standardom sprzętu klinicznego co powoduje, że nie ma sobie równych w badaniach diagnostyki ultrasonograficznej wśród aparatów tej klasy.Ponadto aparatura wzbogacona jest o najnowszą wersją oprogramowania do wymiarowania, analizowania oraz opisu badań genetycznych płodu - amerykańskiej firmy General Electric- ViewPoint.

Dzięki najnowszej technologii w jaką wyposażony jest Voluson S8 jesteśmy w stanie z najdokładniejszą precyzją przeprowadzać diagnostykę ultrasonograficzną twojego maleństwa. Aparat ten umożliwia nie tylko ocenę jakościową (anatomiczną) ale również ilościową (badania dopplerowskie przepływów krwi - oceniające funkcje poszczególnych części płodowego układu krążenia) w zakresie ginekologii i położnictwa, w tym ECHO serca płodu. A Technologia 3D/4D Expert w jaką wyposażony jest nasz aparat pozwala na uwidocznienie ruchów oraz wyglądu twojego dziecka w jakości zbliżonej do rzeczywistości.

Każde badanie USG nagrywane jest w czasie rzeczywistym na płytę DVD a najładniejsze kolorowe zdjęcia 3D drukowane są na drukarce termosublimacyjnej by najważniejszy moment w twym życiu pozostał, nie tylko we wspomnieniach, na wiele lat.

Badania ultrasonograficzne przeprowadzane są tylko przez lekarzy specjalistów, posiadających niezbędne certyfikaty i uprawnienia ( FMF). W połączeniu z wyjątkowej jakości sprzętem pozwala to na odpowiednią ocenę ryzyka wystąpienia zespołów genetycznych płodu już w I trymestrze ciąży.

Zapraszamy do naszej Pracowni USG!


s82.png

 Voluson_S8_big.jpg